Hakkımızda

Vedat Nalbantoğlu/Yeminli Mali Müşavir

3568 sayılı Kanun kapsamında “Yeminli Mali Müşavirlik” hizmeti sunan ofisimiz deneyimli ve uzman kadrosu ile on yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdürmektedir.

Beş Yeminli Mali Müşavir tarafından kurulan ve bizimde ortağı  olduğumuz Kulvar Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. ile “Bağımsız Denetim” alanında da çalışmalara başlamanın yanında uzmanlaşma ve kadro derinliği açısından da olumlu bir adım attığımızı düşünüyoruz.

Küresel, ekonomik faaliyetler ve iletişim alanındaki gelişmeler bizim sektörümüzde kaliteli ve hukuka uygun işlemi seri bir şekilde sunmayı gerekli kılmaktadır. Ofisimiz, bu ilke doğrultusunda çalışmaktadır.

Vizyon

Ürettiği doğru ve güvenilir çözümlerle, Türkiye’nin her yerinde tanınan ve aranan, objektiflikten ödün vermeden mükellefin kendisini çözüm ortağı olarak göreceği danışmanı olabilmek, Kaliteli denetim hizmetleri sunmaktır.

Misyon

Uluslararası hizmet standartlarına ve mesleki mevzuata tam uyumlu, kayıt ve raporlama süreçlerini, gelişen yönetim teknikleri ile analiz edebilen güvenilirliği, hizmet kalitesini, çözüme odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde müşterilerimize kaliteli hizmeti sunup müşterilerin birinci tercihi olmaktır.

Kayseri Yeminli Mali Müşavrlik hizmetine yıllarını vermiş ekip ile hizmetinizdeyiz.

YMM hizmeti ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler bulmak için hemen iletişime geçin.